Ana SayfaSmsHizmetimiz  Kurumsal  ÜYE/Abone  SMS Özellikleri  DestekYasallık(Yetki)SSS
SMS Satın alma/sipariş işlemi üye girişi yapıldıktan sonra, isterseniz KREDI KARTI ile isterseniz banka HAVALEsi ile yapılabilmektedir.
Banka havalesi ile yapılan işlemlerde siparişinizi verdikten sonra, havalede kullanıcı adınızı belirtmeniz, kontörlerinizin hızlı yüklenmesi için gereklidir. Havale onayı kayıt olduğunuz esnada belirtiğiniz numaraya iletilecektir. Onaydan sonra kontörleriniz kullanılabilir olacaktır. Banka havaleleri gün içerisinde mesai saatleri içerisinde(08:00-17:00), farklı zamanlarda kontrol edilir. Bu nedenle havalenizin onaylanması bazen 6 saati bulmaktadır.
Mesai saati dışında yada anında sms kontör yüklemesi için KREDI KARTI ile online işlemi tercih ediniz. Kredi kartı 3D SECURE yöntemi ile bankanız tarafından kart sahibine gönderilen tek kullanımlık şifre ile yapılmaktadır ve güvenlidir. KREDI kartı ile yapılan işlemlerde onaya gerek kalmadan anında sms kontör yüklenir.
Her iki durumda da faturalarınız, kayıt esnasında belirttiğiniz maile gün içersinde, adresinize ise devam eden hafta bitiminde kurye ile gönderilecektir.

Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir.

TeraSistem