Ana SayfaSmsHizmetimiz  Kurumsal  ÜYE/Abone  SMS Özellikleri  DestekYasallık(Yetki)SSS
SMS HİZMETİMİZ

Sms hizmetimiz başlıklı(Kendi/kurum ya da şirketinizin ismi) olarak sunulmaktadır. Üye olduktan sonra, belgeleriniz onayladığında(sms ile bildirilerek) satın aldığınız sms kontörleriniz hesabınıza tanımlanacak ve kullanılabilir hale gelecektir. Satın aldığınız sms’leri süre sınırlaması olmadan bitene kadar kullanabilirsiniz.

Sms gönderimlerinizde, her gönderimden sonra ya da dilediğiniz bir anda gönderilen ve kalan smslerinizi görebilirsiniz. Gönderdiğiniz pakette(numaralar arasında) olsa bile, tekrar eden telefon numaraları ve geçersiz numaralar(Sabit telefon vs..) otomatik olarak ayıklanır. Sistemde ulaşmayan(telefon kapalı veya hat kapalı)smslerinizden sms kontör düşmez. Her gönderdiğiniz sms’in iletim durumunu ulaşıp ulaşmadığını dahi tüm kanallarımızdan(web, windows, cep, tablet...) görebilirsiniz.

Satın aldığınız sms kontörleri, Windows(masaüstü, laptop) programımızdan, tablet ve akıllı telefon(android) cihazınızdan yada WEB sayfamızdan kullanıcı girişi yaparak kullanabilirsiniz.

Tüm kanallarımızda Word excel ve başka programlar için kopyala->yapıştır desteği bulunmaktadır. Örneğin excel’de telefon numaralarının bulunduğu bir sütunu komple seçerek, KOPYALA deyip, ardında sms gönderme formunda numaraların yazılacağı yere YAPIŞTIR diyerek kolayca numaraların alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda geçersiz numaralarınız otomatik olarak çıkarılır, yapıştırılan bilgi otomatik olarak düzenlenir. Herhangi bir kanaldan gönderilen sms’lerin tüm kanallardan iletim durumları(ulaşıp ulaşmadığı) görülebilir. Gönderilen smslerin görülebileceği gibi aynı kişilere tekrar gönderimde mümkündür. Android uygulamamız ile de telefonunuzda kayıtlı olan kişilere, rehberinizden seçerek kolayca gönderim yapabilirsiniz. Sms gönderim kanalları hakkında daha fazla bilgiyi sol taraftaki menülerimizden görebilirsiniz.

Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir.

TeraSistem