Ana SayfaSmsHizmetimiz  Kurumsal  ÜYE/Abone  SMS Özellikleri  DestekYasallık(Yetki)SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alınan smslerin tüketimi için süre varmı?
Hayır yok, satın alınan smsler, bitene kadar süre sınırlaması olmadan kullanılabilir.

Telefon rehberimdeki numaralara sms gönderebilirmiyim?
Evet, android uygulamamızı telefonunuza indirerek kolayca rehberinizdeki kişilere sms gönderebilirsiniz.

Telefon numaralarını siz mi veriyorsunuz?
Hayır, firmamız hiçbir şekilde kayıtlı yada kayıtsız telefon numarası desteği sunmamaktadır. Kullanıcılar gönderecekleri numaraları kendileri temin eder.

Telefon numaralarım başklarının eline geçermi?
Hayır, Firma olarak hiçbir şekilde 3. şahıs ve kurumlara telefon numarası paylaşımı yapmıyoruz.

Bu belgeler ne için gerekli?
Kişilere ya da kurumlara tahsis edilen başlık(isim)ler aynı zamanda bir telefon hattıdır. Başlığı tahsis ettiğimiz her kişi gönderdiği mesajın sorumluluğunu kabul eder. Adli makanlarca işlenen suçlara(tehdit, şantaj, hakaret vs...) ilişkin beyan istendiğinde belgeler ilgili makamlara ibraz edilir.

Evden sms gönderebilirmiyim?
İnternet erişimizin olduğu heryerden mobil uyumlu web sitemizden giriş yaparak sms gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz smslerin iletim durumlarına bakabilir. Daha gönderdiğiniz kişilere yeniden farklı sms gönderebilirsiniz. Masaüstü programımız taşınabilirdir. FlashDisk gibi taşınabilir bir ortama kurulabilir.

Nasıl Sms satın alırım?
Sms satın alma işleminizi, online kredi kartı ile ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz. havalelerde kullanıcı adınızı belirtmeniz, ödemenin çabuk onaylanması açısından faydalı olacaktır.

Fatura veriyormusunuz?
Faturalar ödemelerin onaylandığı gün kesilmekte ve kayıt esnasında belirtilen mail adresine otomatik gönderilmektedir. Firmamız e-faturaya tabi olduğu için resmi olarak kullanılabilir. Yine ödeme onayı haftasında kargo ile fatura da belirtilen adrese postalanmaktadır.

Fatura bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Sitemizden üye girişi yaptıktan sonra, fatura bilgileri kısmından değiştirebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce değiştiriniz.


Bu site Oplavus Teknoloji nam ve hesabına hizmet vermektedir.

TeraSistem